KONST / Litografier / Färglitografi 13016063
nr 1301 6063
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Joakim Allgulander (f. 1965). Signerad, numrerad 101/240. Motivet: 42x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:38:17
100 kr
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6
1.700 kr
7
1.900 kr
1.900 kr
7
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
7
2.200 kr
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander